Komendantka Rajdu – phm. Kinga Żelechowska

e-mail: kinga.zelechowska@32.waw.pl

 

 julitka

Komendantka trasy zuchowej – pwd. Julita Przesmycka

e-mail: julita.przesmycka@32.waw.pl

 adam

Komendant trasy harcerskiej – wyw. Adam Skorupski

e-mail: adam.skorupski@32.waw.pl

 

werka

Komendantka trasy starszoharcerskiej – dh. Weronika Janik

e-mail: weronika.janik@32.waw.pl

 agatka

Komendantka trasy wędrowniczej – pwd. Agata Plewa

e-mail: agata.plewa@32.waw.pl

dh. Czajka

Komendant trasy krajoznawczo-turystycznej – hm. Jacek Czajka

e-mail: jacek.czajka@pragapoludnie.zhp.pl

karolina

Kwatermistrz Rajdu – pwd. Karolina Kucharska

e-mail: karolina.kucharska@32.waw.pl

karolinka

Instruktor ds. administracji – pwd. Karolina Kubicka

e-mail: karolina.kubicka@pragapoludnie.zhp.pl

16523103_1432481890104720_210208721_o

Instruktor ds. promocji – dh. Daria Strumiłło

e-mail: daria.strumillo@32.waw.pl